• Loklaizacja
    Zamoyskiego 3
    22-400 Zamość
  • Telefon
    +48 509 322 337

Psychoterapia

Prowadzony przeze mnie gabinet psychoterapii to miejsce, w którym możesz spotkać się z samym sobą, dostrzec bogactwo własnych doświadczeń, zrozumieć siebie i zacząć śmielej patrzeć w przyszłość.

Każdy człowiek dąży bowiem do zbudowania poczucia szczęścia, odczuwania radości i spełnienia. Czasem na drodze naszego życia pojawiają się jednak przeszkody, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Nie zawsze wiadomo z jakiego powodu nie osiągamy zakładanych celów i coraz bardziej pogrążamy się w cierpieniu. Życie może wówczas stawać się męczące, a codzienna egzystencja z samym sobą przynosi jedynie żal, przygnębienie, a nawet rozpacz.

W mojej pracy psychoterapeutycznej wychodzę z założenia, że każdy człowiek ma w sobie dokładnie tle siły, ile potrzeba by poradzić sobie z własnym losem.  Staram się jedynie pomóc w odkryciu źródła owej siły. Akceptuję sposób widzenia świata każdego klienta, nie oceniam, nie przyklejam etykiet, bo też jakie mam do tego prawo? Razem poszukujemy optymalnego rozwiązania dla jego problemów. Wierzę w nieuchronność zmian. Jako psychoterapeuta uważam, że terapia nie musi wiązać się z bólem i cierpieniem i nie musi trwać wielu lat! Może być piękną przygodą, doświadczeniem, które pomoże odmienić życie.  Jeśli kiedyś było lepiej, to pozwólmy temu wrócić.

W atmosferze zaufania, empatii i dyskrecji wspólnie podejmiemy pracę nad znalezieniem indywidualnej drogi do satysfakcjonującego Ciebie życia.

 

"Każdy człowiek ma zasoby, żeby osiągnąć sukces, ale może nie być tego świadomy"